Грилінг в Україні сьогодні: час у компанії друзів та газового грилю
Коли в країні йде повномасштабна війна, думки про розваги здаються чимось ганебним та недоречним. При цьому психологи наполегливо рекомендують не відмовлятися від простих життєвих радощів і не дорікати собі за можливість побути у колі друзів та рідних.
У перші тижні військових дій мешканці Києва, Вінниці, Харкова, Львова, Одеси та інших міст мобілізувалися заради однієї мети – дати відсіч та звільнити Україну. Хтось це робив на передовій, хтось на інформаційному полі чи записавшись до лав волонтерів. Однак фізичні та психологічні ресурси не нескінченні. І відпочивати – теж потрібно.
Грилінг як філософія релаксу
Що може бути душевніше посиденьок на природі з друзями. Люди, які з тобою «на одній хвилі» – ось звідки ми черпаємо натхнення та сили. При цьому готування на грилі в такій обстановці сприймається не як обов'язок, а швидше як певний ритуал. Аромат пригощань, що готуються, створює розслаблюючу атмосферу. У такі хвилини не хочеться думати про погане.
При цьому не забувайте про безпеку. Загроза ракетних ударів із першого дня війни по всій Україні залишається високою. «Прилітає» до Києва, Львова, Ужгорода, Одеси, Харкова, Вінниці. Тому будьте обережні та не ігноруйте сигнали тривоги: якщо почуєте звук сирени, негайно вирушайте у безпечне місце.
Газовий гриль зручніший, ніж інші різновиди гриль-печей. Він швидко нагрівається. Підходить для використання у будь-яку погоду. Щоб почати готувати, не потрібно розпалювати вугілля та підтримувати жар. Для вечері на компанію із 5-6 осіб вистачить близько півгодини.
Якщо ви давно придивлялися до обладнання, не відкладайте покупку. Гриль-барбекю, що працює на газі, має масу переваг:
- Не потрібні спеціальні навички для приготування.
- Газовий гриль ідеально підходить для приготування продуктів із тонким смаком та ароматом.
- Гриль готовий до використання вже за 5 хвилин після включення.
- Наявність трьох та більше температурних зон.
- Безпека експлуатації.
- Можна готувати одночасно кілька страв.
Крім того, варто зазначити, що газовий гриль – це не лише готування. Наприклад, печі WEBER, NAPOLEON, BROIL KING вважаються трендовими. Вони стануть справжньою окрасою тераси заміського будинку, дачі.
Гриль-піч поєднує кілька агрегатів одночасно: духовку, прилад для копчення, мангал і газову плиту. Отже, зовсім не обмежує у виборі рецептів.
Якого бренду вибрати газовий гриль
На ринку товарів для барбекю сьогодні представлено широкий асортимент пристроїв. Перед покупкою визначтеся, що для вас важливіше: ціна чи якість. Якщо хочете, щоб прилад послужив не один десяток років, був безпечним та зручним у використанні, тоді не заощаджуйте.
Серед виробників, які впевнено займають топові позиції щодо кількості продажів, можна виділити:
BROIL KING
Ці грилі створюють справжні професіонали своєї справи.
Відмінна риса агрегатів американського бренду – оптимальне поєднання якості та вартості.
При приготуванні не утворюється зола, що значно спрощує догляд.
NAPOLEON
Газові грилі характеризуються неперевершеною потужністю (на 25% вище, ніж вироби інших виробників).
Крім того, прилади забезпечує швидке нагрівання та підтримання стабільної температури.
WEBER
Американська компанія зі світовим ім'ям.
Відмінний варіант для тих, хто цінує нетривіальні аксесуари.
Газові грилі відрізняються агресивним зовнішнім виглядом, високою потужністю, запатентованою технологією GBS (забезпечують рівномірний потік газу).
Що врахувати при виборі газового грилю
У продажу можна знайти різноманітне обладнання, що функціонує на газі. Перед покупкою варто врахувати такі моменти:
- Тип грилю. Розрізняють вбудовувані, мобільні та переносні пристрої. В Одесі найчастіше купують моделі, що вбудовуються. Особливо жителі прибережної зони, для яких грилінг не лише спосіб проведення часу, а й бізнес. В Ужгороді та Вінниці популярніші мобільні агрегати, які зручно переміщати по прибудинковій території, терасі. У ресторанах Києва та Харкова часто зустрічаються великі вбудовані грилі. А ось звичайні кияни та харків'яни віддають перевагу відпочинку за містом, тому купують невеликі переносні різновиди.
- Кількість пальників. Для домашнього застосування підійде варіант з 1-2, для посиденьок у компанії до 7 осіб вибирайте модель на 2-3 пальники. Пристрої з 5 і більше пальниками впораються із приготуванням частування для 25 осіб.
- Наявність аксесуарів для розширення функціоналу обладнання. Додаткова жаровня, рожен, вок - все це не буде зайвим, якщо ви плануєте готувати "серйозні" страви.
Придбати газові грилі BROIL KING, WEBER, NAPOLEON та інших брендів можна в інтернет-магазині GRILLCLUB. Надається зручна доставка по Києву, Харкову, Львову, Вінниці, Ужгороду, Одесі та іншим містам України.