Топ продажів
Код товару 117632
На складі
Код товару 120212
На складі
Код товару 122698
На складі
Код товару 120175
На складі
Код товару 120762
На складі
Код товару 401052
На складі
Код товару 121127
На складі
Код товару 301000
На складі
Код товару 301031
На складі
Код товару 122674
На складі
Код товару 401021
На складі
Код товару 301086
На складі
Код товару 122957
На складі
Код товару 104090
На складі
Код товару 120786
На складі
Код товару 113214
На складі
Код товару 121035
На складі
Код товару 120731
На складі

Керамічні вугільні грилі BIG GREEN EGG LARGE від перевіреного американського виробника

Для приготування корисної смачної їжі на кухні приватного будинку пікніка або терасі ресторану слід використовувати керамічні вугільні грилі BIG GREEN EGG LARGE. Лінійка універсальних моделей американського бренду з великою решiткою для смаження ідеально підійде для великої родини і закладу громадського харчування. Використання вугільного пристрою дає можливість м'ясних і рибних продуктів, курці або яловичині не втрачати своїх корисних якостей. Завдяки стильному зовнішньому вигляду професійного обладнання можна поліпшити зовнішній вигляд приватного або заміського об'єкта.

Керамічні вугільні грилі BIG GREEN EGG LARGE призначені для смаження стейків, овочів і ковбасок, копчення м'яса, риби, а також запікання піци. При виробництві американських моделей застосовуються інноваційні запатентовані технології NASA. Завдяки цьому обладнання практично не піддається руйнуванню, а його первозданний дизайн завжди залишається незмінним.

Як же влаштовані керамічні вугільні грилі BIG GREEN EGG LARGE?

Решітка для смаження вугільного обладнання виготовляється з якісної нержавіючої сталі, яка відрізняється підвищеною стійкістю до корозії. Корпус великого «Зеленого яйця» виготовляється з кераміки високої якості, яка під тиском викладається фахівцями шар за шаром. Дана технологія забезпечує керамічному вугільному грилю BIG GREEN EGG LARGE неймовірну зносостійкість і тривалий термін експлуатації.

Для полегшеного підйому і опускання важкої кришки американського пристрою однією рукою застосовується шарнірний механізм. Використання сучасних матеріалів дозволило обладнанню функціонувати як при пекучому сонці, так і на сильному морозі. Застосовувана професіоналами двошаровий глазур зеленого забарвлення відрізняється високою стійкістю до постійних перепадів температур.

Магазин GRILLCLUB пропонує купити керамічний вугільний гриль BIG GREEN EGG LARGE за лояльною вартостю. Для регулювання температури модель оснащена верхньою і нижньою заслінками. Спеціальне обладнання вже через десять хвилин буде готове до експлуатації. Професійний пристрій дозволяє приготувати курку, рибу або свинячі реберця з ароматом «серпанок». Завдяки встановленим в кришку обладнання термодетектора власник може відстежувати поточну температуру.

Головні переваги та правила використання керамічних вугільних грилів BIG GREEN EGG LARGE

Жарочной решітки пристрою діаметром 46 см достатньо для приготування двох індичок, дванадцяти гамбургерів, шести курок, а також восьми свинячих або яловичих стейків. Продумана конструкція устаткування дозволяє отримувати апетитну і ароматну їжу, зберігаючи в ній сік. Власникам приватного або заміського житла коштує купити керамічний вугільний гриль BIG GREEN EGG LARGE для приготування справжніх кулінарних шедеврів.

При функціонуванні американської моделі гарантується рівномірний розподіл тепла по всій площі камери. Залежно від підібраного температурного режиму пристрій регулює споживання палива. Для томління м'яса протягом 12-ти годин при 100 градусах закладеного вугілля вистачає на добу. У звичайному режимі - до п'яти годин. Перед безпосередньою експлуатацією вугільного обладнання слід розпалити піч. Для цього користувачам необхідно:

  • відкрити кришку вугільного гриля
  • зняти решiтку для смаження
  • засипати вугілля або вугільні брикети в чашу

Для захисту від згоряння спеціальної повстяної прокладки потрібно не допускати перегріву керамічного вугільного гриля BIG GREEN EGG LARGE понад 350 градусів Цельсія. Після експлуатації барбекю потрібно закрити нижню заслінку і замінити чорну робочу кришку на зелену, яка не пропускає кисень. Перед наступною експлуатацією печі варто очистити від золи і закласти нові вугільні брикети або вугілля.

Чому варто купувати вугільне обладнання в магазині GRILLCLUB?

Ви можете купити керамічний вугільний гриль BIG GREEN EGG LARGE за прийнятною вартістю в компанії GRILLCLUB. Для надання консультації щодо особливостей функціонування пристроїв зверніться до співробітників магазину. Американське обладнання привозиться транспортною компанією «Нова Пошта» в будь-який населений пункт України. Якщо вартість замовлення буде перевищувати 5000 гривень, то доставка оплачується за рахунок інтернет-магазину.

Купуйте професійний керамічний вугільний гриль BIG GREEN EGG LARGE в GRILLCLUB і відпочивайте на свіжому повітрі всією сім'єю.