Харків, вул. Клочківська, 93

+38 (066) 360 44 45

Виробник представлений в наступних категорій

Композитні балони Hexagon Ragasco - безпека і високий рівень міцності

Для забезпечення функціонування сучасних газових грилів-барбекю варто скористатися композитними балонами Hexagon Ragasco. Дані полімерно-композитні вироби комфортні для застосування, як на дачній ділянці, так і при виїзді на рибалку, полювання або в ліс. Балони характеризуються високою надійністю, ергономічністю, довговічністю, стійкістю до загоряння, здатністю витримувати механічні дії, невеликою вагою, зручністю експлуатації і простотою заправки.

Балони виготовляються Hexagon Ragasco, яка є дочірньою компанією Hexagon Composites Group. Бренд вважається світовим лідером серед виробників композитних виробів. Норвезька компанія була заснована в 1998 році в місті Рауфосс і випускає більше 2 млн балонів в рік. Всі аксесуари виконані на інноваційному обладнанні з використанням сучасних матеріалів високого рівня якості.

Які основні переваги композитних газових балонів?

Виріб виконаний з композитного матеріалу, який складається з стекловолоконной нитки, обробленої епоксидною смолою. Для комфортного застосування газові балони Hexagon Ragasco поміщені в міцний кожух з полімерного матеріалу. Робочий тиск комплектуючих становить 20 АТМ, а діапазон температур дорівнює від -40 до +50 градусів Цельсія. Полімерно-композитне обладнання прозоро і дає можливість користувачам контролювати рівень запасу газу в композитної колбі.

Завдяки застосуванню спеціального ущільнюючого кільця і ​​конусного з'єднання гарантується відмінна герметичність балонів протягом усього періоду експлуатації. Вироби виконані з широким відстанню між ручками, що дозволяє встановити спеціалізований пропановий редуктор для точного контролю подачі палива. Завдяки виробництву аксесуарів з великим об'ємом палива відсутня необхідність приєднання до магістрального газопроводу.

Полімерно-композитні газові балони Hexagon Ragasco мають наступні переваги:

  • високий рівень безпеки
  • відмінні характеристики міцності
  • компактні розміри
  • привабливий зовнішній вигляд
  • відмінна видимість рівня палива
  • підвищена стійкість до виникнення корозійних процесів
  • тривалий період експлуатації
  • простота транспортування.

Чому слід співпрацювати з компанією GRILLCLUB?

Компанія GRILLCLUB пропонує оптовим і роздрібним покупцям придбати композитні газові балони Hexagon Ragasco за демократичною вартістю. Висококваліфіковані фахівці проведуть консультацію з кожним клієнтом, розповідаючи про особливості функціонування продукції. У каталозі інтернет-магазину представлені полімерно-композитні балони з робочими обсягами 12,5, 18,2, 24,5, 33,5 літрів. Завдяки співпраці з транспортною компанією «Нова пошта» товари швидко доставляються в кожен населений пункт України. Внести оплату за куплені комплектуючі можна за допомогою банківських карток Visa і MasterCard, безготівковим розрахунком, а також готівкою при отриманні.

Купуйте якісні газові балони Hexagon Ragasco в каталозі магазина або використовуйте зручну опцію зворотного дзвінка, заповнюючи запит з ім'ям і номером телефону.

Топ продажів
Код товару 100578
На складі
Топ продажів
Код товару 100579
На складі
Топ продажів
Код товару 100580
В магазині
Топ продажів
Код товару 7335
В магазині
Топ продажів
Код товару 125001
В магазині
Топ продажів
Код товару 182002
В магазині
Топ продажів
Код товару 245003
В магазині
Топ продажів
Код товару 335004
В магазині