Виробник представлений в наступних категорій

Композитні балони Hexagon Ragasco - безпека і високий рівень міцності

Для забезпечення функціонування сучасних газових грилів-барбекю варто скористатися композитними балонами Hexagon Ragasco. Дані полімерно-композитні вироби комфортні для застосування, як на дачній ділянці, так і при виїзді на рибалку, полювання або в ліс. Балони характеризуються високою надійністю, ергономічністю, довговічністю, стійкістю до загоряння, здатністю витримувати механічні дії, невеликою вагою, зручністю експлуатації і простотою заправки.

Балони виготовляються Hexagon Ragasco, яка є дочірньою компанією Hexagon Composites Group. Бренд вважається світовим лідером серед виробників композитних виробів. Норвезька компанія була заснована в 1998 році в місті Рауфосс і випускає більше 2 млн балонів в рік. Всі аксесуари виконані на інноваційному обладнанні з використанням сучасних матеріалів високого рівня якості.

Які основні переваги композитних газових балонів?

Виріб виконаний з композитного матеріалу, який складається з стекловолоконной нитки, обробленої епоксидною смолою. Для комфортного застосування газові балони Hexagon Ragasco поміщені в міцний кожух з полімерного матеріалу. Робочий тиск комплектуючих становить 20 АТМ, а діапазон температур дорівнює від -40 до +50 градусів Цельсія. Полімерно-композитне обладнання прозоро і дає можливість користувачам контролювати рівень запасу газу в композитної колбі.

Завдяки застосуванню спеціального ущільнюючого кільця і ​​конусного з'єднання гарантується відмінна герметичність балонів протягом усього періоду експлуатації. Вироби виконані з широким відстанню між ручками, що дозволяє встановити спеціалізований пропановий редуктор для точного контролю подачі палива. Завдяки виробництву аксесуарів з великим об'ємом палива відсутня необхідність приєднання до магістрального газопроводу.

Полімерно-композитні газові балони Hexagon Ragasco мають наступні переваги:

  • високий рівень безпеки
  • відмінні характеристики міцності
  • компактні розміри
  • привабливий зовнішній вигляд
  • відмінна видимість рівня палива
  • підвищена стійкість до виникнення корозійних процесів
  • тривалий період експлуатації
  • простота транспортування.

Чому слід співпрацювати з компанією GRILLCLUB?

Компанія GRILLCLUB пропонує оптовим і роздрібним покупцям придбати композитні газові балони Hexagon Ragasco за демократичною вартістю. Висококваліфіковані фахівці проведуть консультацію з кожним клієнтом, розповідаючи про особливості функціонування продукції. У каталозі інтернет-магазину представлені полімерно-композитні балони з робочими обсягами 12,5, 18,2, 24,5, 33,5 літрів. Завдяки співпраці з транспортною компанією «Нова пошта» товари швидко доставляються в кожен населений пункт України. Внести оплату за куплені комплектуючі можна за допомогою банківських карток Visa і MasterCard, безготівковим розрахунком, а також готівкою при отриманні.

Купуйте якісні газові балони Hexagon Ragasco в каталозі магазина або використовуйте зручну опцію зворотного дзвінка, заповнюючи запит з ім'ям і номером телефону.

Топ продажів
Код товару 100579
На складі
Топ продажів
Код товару 100580
На складі
Топ продажів
Код товару 7335
На складі
Топ продажів
Код товару 125001
На складі
Топ продажів
Код товару 182002
На складі
Топ продажів
Код товару 245003
На складі
Топ продажів
Код товару 335004
На складі