Країна виробник: Чехія

Виробник представлений в наступних категорій

HPC Research - готуйте на газових грилях безпечно

Для оперативного приготування м'ясних і рибних продуктів на газовому грилі варто придбати композитно-газовий балон HPC Research. Устаткування незамінне для любителів кемпінгу, туризму, риболовлі та приємного проведення часу в заміському будинку. Виготовлення балонів здійснюється чеською компанією HPC Research, яка була створена в 2012 році. Фірма спеціалізується на проектуванні, відпрацюванні та виготовленні пластикових і композитних виробів.

Продукція, що випускається відповідає європейським сертифікатам якості ISO і TUV. На сьогоднішній день компанія придбала популярність у багатьох країнах світу завдяки виробництву полімерно-композитних балонів з використанням газу пропан-бутану. Товари чеського бренду щорічно відзначаються нагородами на різних виставках і великих форумах.

Переваги газового обладнання HPC Research

При виробництві виробів використовується монолітний циліндр без паяних з'єднань і зварних швів. Завдяки застосуванню спеціальних полегшених матеріалів вага порожнього балона становить всього 5,3 кг. Устаткування відрізняється хорошою стійкістю до появи корозійних процесів і можливістю контролю поточного рівня газу. Композитно-газовий балон HPC Research приєднується і відключається вручну без застосування додаткових пристосувань.

При випадковому попаданні в вогонь полімерні матеріали почнуть плавитися, утворюючи мікропори, крізь які буде виходити газ, виключаючи ймовірність вибуху. Робочий тиск устаткування дорівнює 16 атм, а діапазон температур становить від -40 до +65 градусів за Цельсієм. Наявність запобіжного клапана надлишкового тиску дозволяє попередити небезпечне перевищення ємності, заправленого газу. Серед найважливіших достоїнств композитно-газового балона HPC Research наступні:

  • вибухобезпечність
  • довговічність
  • мобільність
  • міцність
  • компактні габарити
  • оригінальний зовнішній вигляд
  • підвищена стійкість до ударів і механічних впливів
  • тривалий період експлуатації
  • простота заправки.

HPC Research в компаніїї GRILLCLUB

Наш магазин надає можливість придбати HPC Research за розумною вартістю. У каталозі можна знайти газове обладнання під український редуктор з обсягами 12,7, 18,2, 24,5, 26,2 літрів. Кваліфіковані фахівці проконсультують вас про умови покупки і особливості використання виробів.

Оплатити товари можна готівкою при отриманні, безготівковим розрахунком, а також банківськими картками Visa і MasterCard. Магазин надає клієнтам дворічну гарантію на якісну роботу балонів. Оперативна доставка виробів виконується «Нової поштою» в кожен населений пункт України.

Замовляйте композитно-газовий балон HPC Research в каталозі сайту або скористайтеся послугою зворотнього дзвінка, заповнивши заявку ім'ям з номером телефону.

Код товару 9667
На складі
Код товару K01
На складі
Код товару 9248
На складі
Код товару C2620
Наявність уточнюйте
Код товару C2450
Наявність уточнюйте
Код товару C1820
На складі
Код товару C1270
На складі