Харків, вул. Клочківська, 93

+38 (066) 360 44 45

Київ, Софіївська Борщагівка

вул. Озерна, 34

Країна виробник: Чехія

Виробник представлений в наступних категорій

HPC Research - готуйте на газових грилях безпечно

Для оперативного приготування м'ясних і рибних продуктів на газовому грилі варто придбати композитно-газовий балон HPC Research. Устаткування незамінне для любителів кемпінгу, туризму, риболовлі та приємного проведення часу в заміському будинку. Виготовлення балонів здійснюється чеською компанією HPC Research, яка була створена в 2012 році. Фірма спеціалізується на проектуванні, відпрацюванні та виготовленні пластикових і композитних виробів.

Продукція, що випускається відповідає європейським сертифікатам якості ISO і TUV. На сьогоднішній день компанія придбала популярність у багатьох країнах світу завдяки виробництву полімерно-композитних балонів з використанням газу пропан-бутану. Товари чеського бренду щорічно відзначаються нагородами на різних виставках і великих форумах.

Переваги газового обладнання HPC Research

При виробництві виробів використовується монолітний циліндр без паяних з'єднань і зварних швів. Завдяки застосуванню спеціальних полегшених матеріалів вага порожнього балона становить всього 5,3 кг. Устаткування відрізняється хорошою стійкістю до появи корозійних процесів і можливістю контролю поточного рівня газу. Композитно-газовий балон HPC Research приєднується і відключається вручну без застосування додаткових пристосувань.

При випадковому попаданні в вогонь полімерні матеріали почнуть плавитися, утворюючи мікропори, крізь які буде виходити газ, виключаючи ймовірність вибуху. Робочий тиск устаткування дорівнює 16 атм, а діапазон температур становить від -40 до +65 градусів за Цельсієм. Наявність запобіжного клапана надлишкового тиску дозволяє попередити небезпечне перевищення ємності, заправленого газу. Серед найважливіших достоїнств композитно-газового балона HPC Research наступні:

  • вибухобезпечність
  • довговічність
  • мобільність
  • міцність
  • компактні габарити
  • оригінальний зовнішній вигляд
  • підвищена стійкість до ударів і механічних впливів
  • тривалий період експлуатації
  • простота заправки.

HPC Research в компаніїї GRILLCLUB

Наш магазин надає можливість придбати HPC Research за розумною вартістю. У каталозі можна знайти газове обладнання під український редуктор з обсягами 12,7, 18,2, 24,5, 26,2 літрів. Кваліфіковані фахівці проконсультують вас про умови покупки і особливості використання виробів.

Оплатити товари можна готівкою при отриманні, безготівковим розрахунком, а також банківськими картками Visa і MasterCard. Магазин надає клієнтам дворічну гарантію на якісну роботу балонів. Оперативна доставка виробів виконується «Нової поштою» в кожен населений пункт України.

Замовляйте композитно-газовий балон HPC Research в каталозі сайту або скористайтеся послугою зворотнього дзвінка, заповнивши заявку ім'ям з номером телефону.

Код товару 9667
На складі
Код товару 9666
На складі
Код товару 9247
На складі
Код товару 9670
На складі
Код товару K01
На складі