Для ефективного і безпечного розпалювання вогню при приготуванні їжі на барбекю, грилі або мангалі найкраще скористатися спеціалізований прилад бренду LooftLighter. Сучасне пристрій здатний всього за одну хвилину розпалити різноманітні види палива - вугілля, камінні дрова або брикети. Професійний апарат можна без проблем використовувати як в приміщеннях, так і на вулиці при будь-якій температурі навколишнього середовища.

Виробник представлений в наступних категорій

LooftLighter - завжди швидкий і безпечний розпал вогню

Розпалювачі вогню LooftLighter випускаються всесвітньо відомим шведським виробником Looft Industries AB. Компанія почала свою виробничу діяльність в 1995 році. Фахівці корпорації займаються проектуванням та виготовленням продуктів і аксесуарів для різноманітних грилів, мангалів, барбекю, камінів. Товари бренду Looft Industries AB користуються великою популярністю по всьому світу завдяки екологічності, безпеки, високій якості та безперебійному функціонуванню.

Різновиди електричних пристроїв LooftLighter і їх переваги

Шведські фахівці проводять розпалювачі вогню з точним дотриманням діючих екологічних норм, вимог пожежної безпеки та європейських стандартів якості. Серед пропонованого споживачам електричного обладнання наступне:

  • Розпал для вугілля LooftLighter X на акумуляторі. Модель здатна розігріватися до температури 650 градусів Цельсія. Для оптимізації процесу і економії заряду акумулятора апарат комплектується програмою автоматичного розпалу. LooftLighter X готовий до використання після двосекундною натискання на кнопку живлення. При функціонуванні не виробляє викидів CO 2 і токсичних хімікатів. Ємність літій-іонного акумулятора дорівнює 2000 мАг. Батарея повністю заряджається протягом двох годин.
  • Електророзжіг для вугілля LooftLighter. Пристрій працює від електричної мережі з напругою 220-230 В. Для максимальної зручності користувачів металева рукоятка апарата оснащена відкривачкою для пляшок. Всередині моделі розміщена спіраль, що нагрівається за допомогою електрики і під час вступу на неї потоку повітря від вентилятора, виконується займання брикетів або вугілля. Потужність розпалювача вогню LooftLighter дорівнює 1,8 кВт, а довжина електрокабеля становить три метри.

Представлені шведським брендом пристрої відрізняються надійністю, безпекою, мобільністю, швидкодією, простотою обслуговування і зручністю експлуатації. Застосовувані матеріали забезпечують підвищену стійкість розпалювачів вогню до виникнення корозійних процесів. Чимале перевагу пристроїв LooftLighter полягає в компактних габаритах і тривалому експлуатаційному терміні.

Які головні переваги придбання пристроїв в магазині GRILLCLUB?

Компанія GRILLCLUB надає можливість замовити високоякісні фени за доступною вартості. Професіонали магазину пропонують замовникам кваліфіковану консультацію про функціональні нюансах кожного розпалювача вогню LooftLighter. Оплатити придбані електричні прилади можна за допомогою безготівкового розрахунку, банківськими картками Visa або MasterCard, а також готівкою. Співпраця з транспортними компаніями дає можливість оперативно привезти моделі в кожен населений пункт України.

Для швидкого замовлення розпалювачів вогню зв'яжіться з фахівцями інтернет-магазину за контактними телефонами або використовуйте комфортну опцію «Замовлення зворотного дзвінка».

Код товару 70015
Наявність уточнюйте
Код товару 70055
На складі