Харків, вул. Клочківська, 93

+38 (050) 360 44 45

Київ, Софіївська Борщагівка

вул. Озерна, 34

Код товару PRO825RSBIPSS-3
На складі
Код товару BIPRO825RBIPSS-3
Наявність уточнюйте
Код товару PRO665RSIBPSS-3
На складі
Код товару BIPRO665RBPSS-3
Наявність уточнюйте
Код товару PRO500RSIBPSS-3
В наявності
Код товару BIPRO500RBPSS-3
Наявність уточнюйте

Грилі NAPOLEON PRESTIGE PRO від провідного канадського виробника

Для приготування ароматних і смачних смажених страв на веранді заміського або приватного будинку слід скористатися спеціальними газовими грилями NAPOLEON PRESTIGE PRO. Серія знаменитого канадського виробника представлена ​​високопродуктивним обладнанням з надійним корпусом з нержавіючої сталі. Особливий попит на газові пристрої обумовлений відсутністю в необхідності використання традиційних вугілля, дров або брикетів. Моделі відрізняються екологічністю, високим рівнем потужності і безпеки, стильним зовнішнім виглядом, економічною витратою газу, тривалим періодом експлуатації.

Різновиди і комплектація грилів NAPOLEON PRESTIGE PRO

Корпуси і кришки професійного обладнання виготовлені з литого алюмінію та високоміцної нержавіючої сталі та , відмінно витримує поява корозійних процесів. Залежно від моделі пристрою отримали від п'яти до десяти пальників з регуляторами потужності і підсвічуванням. Для максимально зручного контролю за приготуванням їжі агрегати отримали вбудований детектор температури. Для зручного управління газовими пальниками професіонали передбачили в моделях наявність системи моментального підпалу. Продумана конструкція двустінних кришок, виготовлених з нержавіючої сталі, сприяє економії простору. Для приготування різних страв на рожні газова техніка комплектується задім інфрачервоним пальником. Великі поверхні для смаження обладнання забезпечать смачними стравами компанію з 15 чоловік.

Купити грилі NAPOLEON PRESTIGE PRO за вигідною ціною можна в магазині GRILLCLUB. Канадські грилі виконані з однієї або двома секціями. Ступінь потужності основних пальників обладнання дорівнює 15200, 16000 або 19000 Вт. Сяючі пристрої з нержавійки виготовлені з хромованими вставками, які додають моделям розкоші. Залежно від моделі споживання газу головних пальників дорівнює від 1164 до 1400 г / год, а задніх становить 400 або 415 г / год. Техніка отримала знімні жіросборнік і чавунні піддони для вугілля (як опцiя). Барбекю решітки виконані з нержавіючої сталі, товщина прутка якого 9,5 мм.

Наявність вбудованого освітлення дає можливість готувати на грилях NAPOLEON PRESTIGE PRO на вулиці в будь-який час доби. Для зручності відкривання дверей пристрої комплектуються спеціальними автоматичними доводчиками. Бічна решітка обладнання над пальником проведена з нержавійки. Вбудована газова модель PRESTIGE PRO 825 виконана з 2-ма секціями, перша з яких укомплектована трубчастими пальниками, а друга інфрачервоними пальниками з кераміки. Пристрій одержав основну і допоміжну робочі решітки, довжина яких дорівнює 72 см. Даний агрегат оснащений спеціальною висувається полицею для газового балона і здвоєними нижніми інфрачервоними пальниками з допоміжною трубчастої пальником.

Основні правила вибору газових моделей NAPOLEON PRESTIGE PRO

Вибираючи відповідний гриль NAPOLEON PRESTIGE PRO, потрібно враховувати кількість пальників, а також наявність зручної системи моментального підпалу. Від величини площі жарильної поверхні пристрою залежить загальна кількість приготованого шашлику, риби, курячих стейків, овочів, піци.

При підборі обладнання необхідно звертати пильну увагу на тип матеріалів, з яких зроблені решітки, корпус і кришка. Важливе значення при покупці мають габарити газового пристрою, а також наявність вбудованої системи освітлення і детектора температури.

Вибір оптимального гриля NAPOLEON PRESTIGE PRO здійснюється в залежності від наступних характеристик:

  • рівень потужності основних, бічний і задній пальників
  • показник споживання газу
  • матеріали для виготовлення пальників
  • довжина шланга для газового балона
  • кольорове оформлення
  • технічний набір для обслуговування
  • вага
  • наявність чавунного піддону

Чому варто купити грилі NAPOLEON PRESTIGE PRO в GRILLCLUB?

Інтернет-магазин GRILLCLUB пропонує замовити газове обладнання за доступною вартості. Фахівці нададуть клієнтам консультацію по технічним характеристикам, принципом роботи газової техніки та будь-яких питань. Транспортна компанія «Нова Пошта» оперативно доставить сучасні канадські апарати в кожен населений пункт України.

Купити грилі NAPOLEON PRESTIGE PRO можна в каталозі інтернет-магазину або у менеджерів за вказаними контактними телефонам.