Топ продажів
Код товару PRO22K-CART-2
На складі
Топ продажів
-20%
Код товару PRO22K-LEG-2
На складі
Топ продажів
-20%
Код товару NK22K-LEG-2
На складі

Вугільні грилі NAPOLEON RODEO - відмінна мобільність і підвищені технічні характеристики

Для приготування різноманітних м'ясних, рибних, овочевих, борошняних страв на балконі або терасі приватного будинку скористайтеся вугільними грилями NAPOLEON RODEO. Виробник з Канади пропонує споживачам серію мобільного устаткування з оригінальним зовнішнім виглядом. Велика робоча поверхня моделей дозволяє власникові будинку в один захід приготувати смачну вечерю для всієї родини і родичів. При цьому смажена їжа завжди виходить дивовижно смачною, м'якою, з невимовним ароматом.

Вугільні грилі NAPOLEON RODEO отримали широку популярність завдяки своїй рухливості, легкості, високій якості матеріалів і тривалого експлуатаційного періоду. Використання новітніх дизайнерських рішень при створенні барбекю дозволяє чудово вписується в літню кухню будь-якого заміського житла.

Комплектація вугільних грилів NAPOLEON RODEO

Решiтки пристроїв діаметром 57 см виконані з довговічною нержавіючої сталі або з надійного чавуну. Робочі поверхні оснащені боковинами, які піднімаються i в разі потреби забезпечують безперешкодний доступ до вугілля. При виготовленні корпусу канадські професіонали застосували міцну нержавіючу сталь, яка протидіє високих температур.

Грилі NAPOLEON RODEO оснащені чотирма металевими ніжками, які забезпечують хорошу стійкість на будь-якій поверхні і оптимальний рівень висоти. Кришка комплектується термостійкою ручкою. Корпус покритий товстим додатковим шаром емалі, що створює поліпшений захист від впливу корозійних процесів.

Недорого купити грилі NAPOLEON RODEO замовники можуть в магазині GRILLCLUB. Дві з них укомплектовані надійними колесами, що гарантують високу мобільність обладнання. Ручка кришки виконана з теплозахисних екраном-відбивачем і не нагрівається в процесі приготування страв. Полку покрита спеціальним порошком, який підвищує її міцність і експлуатаційний термін.

Переваги канадських вугільних грилів NAPOLEON RODEO і нюанси догляду за ними

Для істотного поліпшення характеристик міцності властивостей кришка і вогнище вугільних моделей покриті спеціалізованої порцелянової емаллю з чорним відтінком. Завдяки наявності розсіювача з нержавійки, жар, який утворився від вугілля, рівномірно розподіляється по всій робочій поверхні. Для зручного підвішування кришки в двох положеннях грилі NAPOLEON Rodeo оснащені вбудованим кріпленням. Жарочні решiтки можна з легкістю регулювати по висоті котла на три різних рівня.

Для максимально комфортної експлуатації пристрій обладнаний знімним золосборніком великої місткості з нержавійки. Власники приватних і заміських будинків можуть купити гриль NAPOLEON RODEO для вирішення практично будь-яких кулінарних завдань. Серед найважливіших переваг канадського мобільного обладнання наступні:

  • ергономічність
  • надійність конструкції
  • комфортний контроль за приготуванням їжі
  • рівномірний розподіл жару в осередку
  • велика місткість жарочной поверхні
  • компактні габарити
  • вбудований детектор температури
  • наявність всепогодних коліс
  • простота очищення
  • зручність експлуатації

Решiтки вугільного барбекю слід очищати після кожного застосування. Найкраще займатися цим поки пристрій ще тепле, а продукти і жир не затверділи і не прилипли. Якісне очищення жарочной решітки обладнання здійснюється спеціальною щіткою-скребком, а також мильним розчином. Далі потрібно промити її в теплій воді і витерти насухо паперовим рушником. Для підтримки техніки в отличном состоянии слід постійно очищати ємність від попелу.

GRILLCLUB - перевірений інтернет-магазин для замовлення вугільних барбекю

Оптові і роздрібні клієнти можуть замовити вугiльнi грилі по демократичній вартості в інтернет-магазині GRILLCLUB. Співпраця з транспортною компанією «Нова Пошта» дозволяє доставити вугільне обладнання в кожен населений пункт України. При виникненні різних питань з купівлі та особливостям роботи і догляду за пристроями звертайтеся до співробітників компанії. Якщо ціна придбаної техніки перевищує 5000 грн., магазин привезе його до замовника безкоштовно.

Оперативно купити гриль NAPOLEON RODEO можна за допомогою зручної послуги зворотного дзвінка, вказуючи в заявці свій номер мобільного телефону та ім'я.