Оплата і доставка

м. Харків, ЖК «Нiмецький проект», вул. Клочківська, 93

+38 (066) 360 44 45

Пн. - Пт. з 11.00 до 19.00
Сб. з 11.00 до 17.00
Нд. закрито

0
+38 (066) 360 44 45

Пн. - Пт. з 11.00 до 19.00
Сб. з 11.00 до 17.00
Нд. закрито

м. Харків, ЖК «Нiмецький проект», вул. Клочківська, 93

O-GRILL

O-GRILL - мобільні рішення для шанувальників смачної їжі

Оперативно приготувати овочі, м'ясні і рибні продукти на грилі досить просто. Для цього необхідно купити спеціалізований барбекю O-GRILL. Устаткування дозволяє готувати улюблені страви, як в домашніх умовах, так і на природі. Сучасні пристрої виготовляються великою тайванською компанією PRO-IRODA INDUSTRIES, INC., Яка була створена в 2006 році. Організація займається розробкою і виробництвом професійних переносних грилів, які працюють на пропані.

Виготовлення моделей здійснюється з використанням передових технологій і нових видів високотехнологічного обладнання. O-GRILL швидко отримали чималу популярність в Сполучених Штатах Америки, Канаді та Європейських країнах. Організація є власником першого призу на міжнародному конкурсі дизайну International Design Awards, премії в номінації TOP-10 Barbecue Park і нагороди суспільства IDSA.

Особливості та гідності O-GRILL

Грилі працюють за допомогою газу і здатні легко приєднуватися до всіх видів балонів. Корпус і кришка моделей зроблені з високоякісної нержавіючої сталі, яка покрита кольоровою емаллю. Газовий гриль барбекю O-GRILL ідеально підходить для компанії або невеликої сім'ї з 3-4 чоловік. Полегшений корпус з міцним покриттям не втрачає свій первозданний зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації.

Устаткування виконано з механічним управлінням і системою розпалювання, а також ємністю для збору жиру і масла. Завдяки наявності вбудованого термометра зручно регулювати робочу температуру і безпосередньо процес приготування м'яса, риби, стейків, печеної картоплі, овочів. Дизайнери тайванської компанії виконали пристрій в формі розкритої морської раковини. Завдяки цьому техніка отримала мобільність, компактні габарити, невелику вагу, комфорт при зберіганні і експлуатації.

Ніжки газових грилів барбекю O-GRILL виконані з міцного пластику, що дає можливість розміщення практично на будь-якому типі поверхні. Устаткування здатне зберігати максимум корисних речовин, а також відрізняється наявністю зручних ручок для перенесення і притискною пластиною для решітки. Серед головних плюсів газового обладнання наступні:

 • довговічність
 • надійність
 • практичність
 • оригінальний дизайн
 • мінімальний рівень витрат газу
 • велика площа чавунної решітки
 • зручне транспортування
 • тривалий експлуатаційний період
 • вбудований регулятор тиску
 • простота застосування
 • відсутність у продуктів прямого контакту з вогнем
 • наявність п'єзоелектричної системи підпалювання кнопкою

Чому вигідно замовити обладнання в GRILLCLUB?

Компанія GRILLCLUB - ексклюзивний представник бренду в харківському регіоні. Фірма займається продажем виключно сертифікованого безпечного обладнання. Фахівці регулярно проводять тематичні презентації та знайомлять харків'ян і гостей міста з культурою гріллінга.

Компанія GRILLCLUB надає можливість купити газовий гриль O-GRILL в Україні за вигідною вартістю. Каталог теплових приладів регулярно оновлюється. Фахівці надають консультації щодо особливостей функціонування кожного пристрою. Товари швидко доставляються по всій території України.

Для оперативного замовлення газового гриля O-GRILL в Україні зателефонуйте менеджеру магазину за телефоном, вказаним на сайті.

Код товару O-GRILL 800T Blue
На складі
Код товару O-GRILL 800T Orange
В магазині
Код товару O-GRILL 800T Red
На складі
Код товару O-GRILL 800T Black
На складі
Код товару O-GRILL 700T Blue
На складі
Код товару O-GRILL 700T Orange
На складі
Код товару O-GRILL 700T Red
В магазині
Код товару O-GRILL 700T Black
На складі
Код товару O-GRILL 500 Blue
В магазині
Код товару O-GRILL 500 Orange
На складі
Код товару O-GRILL 500 Red
На складі
Код товару O-GRILL 500 Black
На складі
Код товару O-DOCK
В магазині
Код товару O-DOCK LITE
В магазині
Код товару O-HOSE
В магазині
ШЛАНГ O-HOSE
1 000 грн.
Код товару O-DAPTOR A
В магазині
Код товару O-DAPTOR E
В магазині
Код товару CARRY-O 700/800
В магазині
Код товару COOCKING GRID 500
В магазині
Код товару O-PLATE 700/800
В магазині
Код товару PIZZA PLATE
На складі
Код товару COOCKING GRID 700/800
В магазині
Код товару CARRY-O 500/700/800
В магазині