Харків, вул. Клочківська, 93

+38 (066) 360 44 45
Мангали ÜNO - це безпечний підхід до гріллінгу. Устаткування проводиться з якісної сталі, яка не виділяє шкідливих компонентів навіть при високій температурі. Сам гриль являє собою вогнищеву чашу, обрамлену робочою поверхнею з антипригарним покриттям. Продукти готуються, не контактуючи з вогнем і вугіллям, а значить - зберігають соковитість і користь. Асортимент страв можна розширити за рахунок аксесуарів ÜNO, серед яких є кільце для казана, решітки, тримая шампурів.

Серії

Топ продажів
Код товару UNO+
На складі
Новинка
Код товару UNO TABLE
В магазині
Код товару UNO+ 2CASE
На складі
Код товару UNO CAP+
На складі
Код товару UNO SHAMP
В магазині
Код товару UNOGRILL
В магазині
Код товару UNOKAZAN
В магазині
Код товару UNO STAND
В магазині
Топ продажів
Код товару UNO
В магазині
Код товару UNO CASE
В магазині
Код товару UNO CAP
В магазині
Код товару UNO SHAMP
В магазині
Код товару UNOGRILL
В магазині
Код товару UNOKAZAN
В магазині
Код товару UNO STAND
В магазині

Мангали барбекю UNO - бездоганний кулінарний інструмент

Мангали UNO призначені для максимально зручного приготування продуктів на відкритому вогні. Представлені як основне обладнання по функціональності, так як вміщує в себе можливі варіанти дооснащення.

Це надійний вид обладнання, яке готове служити своєму господареві довгі роки, особливо не вимагаючи до себе підвищеної уваги в плані догляду та експлуатації. Мангал для дачі зробить процес приготування їжі в заміському будинку справжнім святом. Більш того, це ще неповторний елемент ландшафту на дачній ділянці.

Як створений барбекю мангал UNO?

Сучасні гриль-мангали UNO відрізняються оригінальним дизайном і зручністю використання. Все це в комплексі з неповторним запахом смаженого м'яса може створити неповторну обстановку і дозволить отримати найбільшу насолоду відпочинку на тлі природи. Мангал має вигляд вогнищевої чаші, обрамлена робочою поверхнею з антипригарним покриттям.

В UNO впроваджений метод непрямого нагріву продуктів. Вони готуються, не торкаючись вогню, що сприяє збереженню всіх корисних в них властивостей. При цьому зберігають соковитість і набувають золотисту скориночку за рахунок температурної різниці на кільці вогнища: чим ближче він до центру, тим вище буде нагрів (до 300 ° С).

UNO виконаний з високоякісної сталі, що не виділяє шкідливих речовин при тривалому нагріванні. При розробці виробником використовуються тільки екологічно чисті матеріали, безпечні для здоров'я користувачів і навколишнього середовища. Всі поверхні UNO, що контактують з продуктами, мають спеціальне покриття органічного характеру.

Гриль-мангали даного бренду не вимагають спеціального догляду. По закінченню приготування їжі жарочні поверхню досить очистити шпателем залишки їжі, і протерти її рослинним маслом. Пристрої даного типу не прогорають, на них не згорає фарба, вони на довгі роки зберігають свій зовнішній вигляд.

Переваги гриль-мангалів UNO?

Хороший мангал для дачі - це не тільки зручне пристосування для того, щоб приготувати смачні м'ясні страви, а й додаткове прикраса саду. Барбекю мангали бренду UNO стануть відмінним помічником для проведення трапези на свіжому повітрі. Користуватися таким пристосуванням набагато зручніше і безпечніше, ніж розводити багаття прямо на землі. Останнім часом все більше дачників використовує даний вид обладнання, тому як переваги його очевидні:

  • Привабливий зовнішній вигляд - мангал розроблений по мінімалістичному скандинавському дизайну, тому його краса зберігається на довгі роки.
  • Екологічність - з мангала не випадають жар і, відповідно, не завдається шкоди природі. Покриття на приладі не горить, не потрапляє на м'ясо і в повітря.
  • Безпека - обладнання має стійку конструкцію, тому не хвилюйтеся, що діти перекинуть його на себе. Нагрівання його поверхні значно знижений, що дозволяє уникнути серйозних опіків.
  • Висока якість - в процесі створення використовуються тільки якісні матеріали - сертифікована сталь 3 або 4 мм, що робить мангал дуже довговічним.
  • Універсальність - завдяки великому асортименту комплектуючих, що дозволяють значно полегшити процес приготування і поліпшити результат, мангал можна використовувати по різному призначенню (під казан, казанок і т.д.).
  • Компактність. Мангал має збірно-розбірну конструкцію і чохол для зручності транспортування, зберігання.

Оригінальні барбекю-мангали UNO в магазині GRILLCLUB

Якщо ви плануєте постійно готувати страви-гриль у себе у дворі, без професійного оснащення вам не обійтися. Вибравши в якості кулінарного помічника високоякісні мангали UNO, будь-які продукти і страви вийдуть ще соковитіше і м'якше, набудуть більш насичений смак і аромат за рахунок готування під кришкою. Це також дозволить краще зберегти необхідне тепло для приготування м'яса, так як вугілля довше остигає, ніж в тонкостінному мангалі.

Магазин GRILLCLUB пропонує придбати обладнання для дачі та пікніків за доступною вартості. Ми завжди готові допомогти з вибором і організувати доставку товару, що сподобався в будь-який населений пункт України в найкоротші терміни.