Мангали ÜNO - це безпечний підхід до гріллінгу. Устаткування проводиться з якісної сталі, яка не виділяє шкідливих компонентів навіть при високій температурі. Сам гриль являє собою вогнищеву чашу, обрамлену робочою поверхнею з антипригарним покриттям. Продукти готуються, не контактуючи з вогнем і вугіллям, а значить - зберігають соковитість і користь. Асортимент страв можна розширити за рахунок аксесуарів ÜNO, серед яких є кільце для казана, решітки, тримая шампурів.

Серії

Топ продажів
Код товару UNO+
На складі
Новинка
Код товару UNO TABLE
На складі
Код товару UNO+ 2CASE
На складі
Код товару UNO CAP+
На складі
Код товару UNO SHAMP
На складі
Код товару UNOGRILL
На складі
Код товару UNOKAZAN
На складі
Код товару UNO STAND
На складі
Топ продажів
Код товару UNO
На складі
Код товару UNO CASE
На складі
Код товару UNO CAP
На складі
Код товару UNO SHAMP
На складі
Код товару UNOGRILL
На складі
Код товару UNOKAZAN
На складі
Код товару UNO STAND
На складі

Мангали барбекю UNO - бездоганний кулінарний інструмент

Мангали UNO призначені для максимально зручного приготування продуктів на відкритому вогні. Представлені як основне обладнання по функціональності, так як вміщує в себе можливі варіанти дооснащення.

Це надійний вид обладнання, яке готове служити своєму господареві довгі роки, особливо не вимагаючи до себе підвищеної уваги в плані догляду та експлуатації. Мангал для дачі зробить процес приготування їжі в заміському будинку справжнім святом. Більш того, це ще неповторний елемент ландшафту на дачній ділянці.

Як створений барбекю мангал UNO?

Сучасні гриль-мангали UNO відрізняються оригінальним дизайном і зручністю використання. Все це в комплексі з неповторним запахом смаженого м'яса може створити неповторну обстановку і дозволить отримати найбільшу насолоду відпочинку на тлі природи. Мангал має вигляд вогнищевої чаші, обрамлена робочою поверхнею з антипригарним покриттям.

В UNO впроваджений метод непрямого нагріву продуктів. Вони готуються, не торкаючись вогню, що сприяє збереженню всіх корисних в них властивостей. При цьому зберігають соковитість і набувають золотисту скориночку за рахунок температурної різниці на кільці вогнища: чим ближче він до центру, тим вище буде нагрів (до 300 ° С).

UNO виконаний з високоякісної сталі, що не виділяє шкідливих речовин при тривалому нагріванні. При розробці виробником використовуються тільки екологічно чисті матеріали, безпечні для здоров'я користувачів і навколишнього середовища. Всі поверхні UNO, що контактують з продуктами, мають спеціальне покриття органічного характеру.

Гриль-мангали даного бренду не вимагають спеціального догляду. По закінченню приготування їжі жарочні поверхню досить очистити шпателем залишки їжі, і протерти її рослинним маслом. Пристрої даного типу не прогорають, на них не згорає фарба, вони на довгі роки зберігають свій зовнішній вигляд.

Переваги гриль-мангалів UNO?

Хороший мангал для дачі - це не тільки зручне пристосування для того, щоб приготувати смачні м'ясні страви, а й додаткове прикраса саду. Барбекю мангали бренду UNO стануть відмінним помічником для проведення трапези на свіжому повітрі. Користуватися таким пристосуванням набагато зручніше і безпечніше, ніж розводити багаття прямо на землі. Останнім часом все більше дачників використовує даний вид обладнання, тому як переваги його очевидні:

  • Привабливий зовнішній вигляд - мангал розроблений по мінімалістичному скандинавському дизайну, тому його краса зберігається на довгі роки.
  • Екологічність - з мангала не випадають жар і, відповідно, не завдається шкоди природі. Покриття на приладі не горить, не потрапляє на м'ясо і в повітря.
  • Безпека - обладнання має стійку конструкцію, тому не хвилюйтеся, що діти перекинуть його на себе. Нагрівання його поверхні значно знижений, що дозволяє уникнути серйозних опіків.
  • Висока якість - в процесі створення використовуються тільки якісні матеріали - сертифікована сталь 3 або 4 мм, що робить мангал дуже довговічним.
  • Універсальність - завдяки великому асортименту комплектуючих, що дозволяють значно полегшити процес приготування і поліпшити результат, мангал можна використовувати по різному призначенню (під казан, казанок і т.д.).
  • Компактність. Мангал має збірно-розбірну конструкцію і чохол для зручності транспортування, зберігання.

Оригінальні барбекю-мангали UNO в магазині GRILLCLUB

Якщо ви плануєте постійно готувати страви-гриль у себе у дворі, без професійного оснащення вам не обійтися. Вибравши в якості кулінарного помічника високоякісні мангали UNO, будь-які продукти і страви вийдуть ще соковитіше і м'якше, набудуть більш насичений смак і аромат за рахунок готування під кришкою. Це також дозволить краще зберегти необхідне тепло для приготування м'яса, так як вугілля довше остигає, ніж в тонкостінному мангалі.

Магазин GRILLCLUB пропонує придбати обладнання для дачі та пікніків за доступною вартості. Ми завжди готові допомогти з вибором і організувати доставку товару, що сподобався в будь-який населений пункт України в найкоротші терміни.