Чому композитні газові балони на 100% безпечні?

Для якісного приготування свинини, яловичини, курки, морепродуктів, риби широко використовують спеціальні газові грилі. Обладнання отримало великий попит серед власників приватних та заміських об'єктів. Для забезпечення роботи грилів слід застосовувати композитні газові балони. Вибухобезпечні вироби компактних розмірів відмінно підійдуть як для дому, так і для кемпінгу, риболовлі та відпочинку в лісі. Композитні балони розроблені як сучасна альтернатива балонам з нержавіючої сталі.

Продумана конструкція та технологія виробництва роблять виріб абсолютно безпечним в експлуатації. Вага аксесуарів із полегшених композитних матеріалів, залежно від місткості, може дорівнювати від 4 до 7,5 кг. Представлені газові балони можна легко використовувати навіть усередині житлових або офісних приміщень. Важлива перевага виробів у тому, що вони виконані з напівпрозорими стінками, завдяки яким користувачі можуть самостійно контролювати рівень зрідженого пропан-бутану та своєчасно поповнювати його.

Підвищені характеристики безпеки композитно-полімерних газових балонів

Виробництво газових балонів здійснюється з дотриманням встановлених європейських стандартів якості. При виготовленні компанії застосовують спеціалізовану міцну скловолоконну нитку. Даний матеріал покритий епоксидною смолою і здатний витримувати зовнішні та внутрішні навантаження, не порушуючи при цьому початкових якостей зрідженого пропан-бутану. Завдяки використанню інноваційних технологій композитні газові балони поєднують у собі високий рівень безпеки, якості складання та стильний дизайн.

Що відбувається при взаємодії балона із відкритим вогнем?

Полімерно-композитна монолітна основа аксесуара виконана таким чином, що при попаданні у відкритий вогонь даний матеріал починає розплавлятися. При цьому утворюються дрібні пори, крізь які виходить газова суміш, що запобігає можливості вибуху балона. Виріб комплектується запобіжним PRV-клапаном надлишкового тиску, що монтується на вентилі. При підвищенні критичного рівня тиску всередині більше 35 атмосфер він миттєво відкривається, набрявши надлишок газової суміші, також захищаючи балон від вибуху. Відмінна стійкість до займання та нагрівання безпечних комплектуючих підтверджується численними лабораторними випробуваннями.

Використання спеціальних матеріалів у композитних газових балонах дало змогу зберегти їх нормативні експлуатаційні параметри протягом двадцяти років. Матеріали, що використовуються брендами-виробниками, отримали чудову стійкість до виникнення корозійних процесів. Безпечні та полегшені композитні аксесуари суттєво спрощують процес застосування як стаціонарних, так і мобільних газових грилів. У пропонованих балонах використовується різьблення типу G4. Завдяки цьому вони добре підходять до всіх видів українських редукторів. Аксесуари можуть експлуатуватися за різних погодних умов, а діапазон температур може змінюватись від -40 до +65 градусів Цельсія.

Переваги композитних газових балонів?

Вибухобезпечні полімерно-композитні газові балони характеризуються такими перевагами:

 • ергономічність
 • надійність
 • довговічність
 • удароміцність
 • легкість заправки
 • хороша герметичність
 • здатність витримувати механічні дії
 • покращені характеристики міцності
 • широкий діапазон температур
 • невелика вага
 • зручність експлуатації
 • тривалий гарантійний термін від виробника
 • наявність запобіжного клапана надлишкового тиску

Асортименти композитно-газових балонів в GRILLCLUB

Інтернет-магазин GRILLCLUB пропонує замовити композитно-газові балони за демократичною вартістю. У каталозі клієнти можуть вибрати високоякісні вибухобезпечні аксесуари всесвітньо відомого чеського бренду-виробника HPC Research та норвезької фірми Hexagon Ragasco. 

У каталозі представлені балони, робочий об'єм яких становить 12,5, 18,2, 24,5, 26,2 чи 33,5 літра. Оплата за придбані аксесуари вноситься за передоплатою, готівкою, безготівковим розрахунком, а також завдяки банківським карткам Visa та MasterCard. Співпраця з транспортною компанією «Нова пошта» дозволяє доставити комплектуючі до будь-якого населеного пункту України за короткий проміжок часу.

Купуйте вибухобезпечні композитно-газові балони у каталозі компанії GRILLCLUB або замовляйте послугу зворотного дзвінка, оформивши запит із контактною інформацією про себе.

Дата публікації: 30 листопаді 2021